دوره‌ی آموزش حسابداری

دپارتمان کامپیوتر و حسابداری موسسه ثانیه های سبز دانش
معرفی کوتاه
معرفی کوتاه

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

با ثبت نام دوره حسابداری ویژه بازار کار در آموزشگاه کامپیوتر تیموری، مسیری پیش روی شما قرار می‌گیرد که حتی با دانش اندک خود از حسابداری می‌توانید به سرعت در این مسیر پیشرفت کنید.

شرکت در دوره‌های حسابداری بازار کار سبب می‌شود که تمام فوت و فن کار حسابداری در شرکت‌های خرد و کلان را یاد بگیرید و با نحوه استخدام و کسب بهترین فرصت شغلی بیشتر آشنا شوید.

دوره آموزش حسابداری بازار کار در آموزشگاه حسابداری تیموری تنها یک دوره تئوری و آکادمیک نیست؛ بلکه ما این کلاس را به صورت تئوری/عملی مدیریت می‌کنیم و هدف ما از برگزاری این دره آموزش کاربردی حسابداری بازار کار به شماست.

این دوره آموزش حسابداری با تدریس مفاهیم پایه و اصول حسابداری آغاز شده و کلاس به صورت پروژه محور برای پیشرفت دو چندان کارآموزان پیش می‌رود.

شما در یک دوره 3 تا 4 ماهه برای کسب بهترین فرصت‌های شغلی در حوزه حسابداری آموزش می‌بینید و در پایان این دوره با شرکت در آزمون حسابداری بازار کار مدرک فنی‌وحرفه‌ای دریافت می‌کنید.

با دریافت مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای میتوانید جذب شرکت‌های معتبر در حوزه حسابداری شوید و یا حتی اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید، این مدرک یک امتیاز مثبت برای مهاجرت شما و کسب درآمدتان درکشورهای خارجی می‌شود.

با گذراندن این دوره به سرعت برای ورود به بازار کار و استخدام در شرکت‌های معتبرحسابداری آماده می‌شوید.

هزینه آموزش

3.850.000 تومان

نوع آموزش

حضوری و غیرحضوری

مدارک ثبت‌نام

عکس، شناسنامه و کارت ملی

زمان‌بندی برگزاری دوره

دوره‌ی آموزش حسابداری در آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش به توجه به زمان‌بندی زیر برگزار می‌شود. همچنین، دقت داشته باشید که ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه به معنی پذیرفتن قرارداد کارآموزی آموزشگاه است.

نوع برگزاری تاریخ شروع روز کلاس ساعت کلاس شهریه پیش‌پرداخت
حضوری
1400/9/1
روزهای زوج
17:30 تا 19:00
3.850.000 تومان
1.000.000 تومان
حضوری
1400/10/2
روزهای زوج
19:00 تا 20:30
3.850.000 تومان
1.000.000 تومان
غیرحضوری
1400/9/15
روزهای فرد
16:00 - 17:30
3.850.000 تومان
1.000.000 تومان
حضوری
1400/11/2
روزهای زوج
19:00 - 20:30
3.850.000 تومان
1.000.000 تومان
حضوری
1400/11/5
روزهای فرد
16:00 - 17:30
3.850.000 تومان
1.000.000 تومان

سیستم تک کاربره

استفاده کارآموز از سیستم جداگانه

استادهای حرفه‌ای

آموزش عملی توسط افراد باتجربه

آزمون فنی و حرفه‌ای

آشنایی با نمونه سوال فنی‌حرفه‌ای

مدرک رسمی و معتبر

مدرک معتبر داخلی و فنی‌وحرفه‌ای

سرفصل‌های آموزش

 ما در دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار تمامی سرفصل‌های تعیین شده از جانب سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای کشور را با تمام جزییات و به ترتیب به شما آموزش می‌دهیم.

در این دوره شما علاوه بر مطالب تئوری به صورت عملی نیز نحوه کار با نرم‌افزار حسابداری هلو را یاد می‌گیرید و به طور کامل برای ورود به بازار کار آماده می‌شود.

بازار کار و آینده شغلی رشته حسابداری

فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری پس از پایان دوره می‌توانند در سطوح مختلف و شاخه‌های متفاوت، عهده‌دار انجام امور مالی و حسابداری گردند و در مؤسسات و واحدهای تجاری، اعم از دولتی یا خصوصی به عنوان حسابدار در شاخه‌های زیر مشغول کار شوند:

همچنین، حسابداران پس از مدتی اشتغال به کار حسابداری می‌توانند در سمت مدیریت مالی واحدهای تجاری، ایفای نقش نمایند.

زمان و شرایط گرفتن مدرک

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره، با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه ثانیه های سبز دانش حاضر شده و کلاس‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اعلام شده از طرف موسسه (چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) شروع کنند و در نهایت، مدرک معتبر داخلی را کسب کنند. در واقع، در پایان دوره، کارآموزان می‌توانند مدرک معتبر داخلی را که در تمام ارگان‌های دولتی معتبر است، از آموزشگاه دریافت کنند. همچنین، متقاضیان شرکت در آزمون های فنی‌وحرفه‌ای نیز می‌توانند با شرکت در آزمون‌های مربوطه و پس از کسب نمره قبولی نسبت به دریافت مدرک فتوشاپ فنی حرفه‌ای که یک مدرک بین المللی است، اقدام نمایند.

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام حضوری در دوره آموزشی حسابداری با در دست داشتن مدارک زیر به آموزشگاه تیموری و موسسه ثانیه های سبز دانش به صورت حضوری مراجعه کنند:

ثبت‌نام غیرحضوری

برای ثبت‌نام غیرحضوری در دوره آموزشی حسابداری بر روی دکمه روبرو کلیک کنید و سپس، فرم مربوطه را به دقت پر کنید و ارسال کنید تا بعد از ارسال موفق فرم، برای ثبت‌نام و مشاوره رایگاه با شما تماس گرفته شود.

پرداخت اقساطی شهریه

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت یکجا و کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند.

استعلام اعتبار آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش

ثانیه‌های سبز دانش، یک آموزشگاه با چهار دپارتمان اصلی است که برای هر یک از دپارتمان‌ها، مجوزهای رسمی خود را اخذ کرده است. شما می‌توانید تلفن، نشانی و موقعیت (لوکیشن) آموزشگاه را در وب‌سایت مشاهده کنید و اعتبار آن را به صورت حضوری بررسی کنید. همچنین، شما می‌توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه‌ای استان تهران) از اعتبار مجوز فنی این موسسه مطمئن شوید. برای اطمینان از اعتبار مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد موسسه، روی این لینک کلیک کنید. بعد از باز کردن لینک روی گزینه »فهرست مجوزهای موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری» کلیک کنید و در فایل اکسل موجود، ثانیه های سبز دانش را سرچ یا فیلتر کنید تا اعتبار و شماره ثبت موسسه رو مشاهده کنید

گالری تصویر

چند تصویر از محیط آموزشگاه

آموزشگاه تیموری یا ثانیه‌های سبز دانش با سال‌ها سابقه‌ی درخشان

اسکرول به بالا