دوره‌ی آموزش ICDL

دوره آموزش ICDL موسسه ثانیه‌های سبز دانش
معرفی کوتاه
معرفی کوتاه

آموزش ICDL

دوره آموزش ICDL جامع  یا به عبارتی دوره مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر، یکی از بهترین دوره‌های آموزشی در موسسه ثانیه‌های سبز دانش و آموزشگاه کامپیوتر تیموری برای افرادی است که به دنبال آموزش تخصصی و کاربردی کامپیوتر و اخذ مدرک معتبر هستند. شما با گذراندن این دوره می‌توانید علاوه بر یادگیری مهارت‌های هفتگانه، مدرک ICDL فنی‌و حرفه‌ای بگیرید .برای شرکت در دوره‌های ICDL ، قرار نیست پیش‌نیاز خاصی داشته باشید، در این دوره‌ها مهارت‌های کامپیوتری از ابتدا آموزش داده می‌شوند.

آموزش‌ مهارت‌های ICDL، در هفت مرحله انجام می‌شود، اگر بخواهید در یکی از اداره‌ها یا شرکت‌های داخلی استخدام شوید باید آشنایی کافی با این مهارت‌ها (نرم افزارهای اتوماسیون اداری) داشته باشید. اگر دوره‌های ICDL را بگذرانید، با اعتماد به نفس کامل و یک رزومه قوی در بازار کار حرفی برای گفتن خواهید داشت.

مدرک ICDL یک مدرک بین المللی و قابل ترجمه و همچنین مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و می‌توان آن را در تمام اداره‌ها و شرکت‌های دولتی یا خصوصی ارائه کرد.

ICDL مخفف چیست؟

ICDL مخفف  International Computer Driving License به معنای گواهینامه بین‌المللی کار با کامپیوتر است. با توجه به گسترش استفاده از کامپیوتر و کاربرد وسیع آن در حوزه‌های مختلف، داشتن مهارت‌های استفاده از آن اهمیت دارد.

هزینه آموزش

1.300.000 تومان

نوع آموزش

حضوری و غیرحضوری

مدارک ثبت‌نام

عکس، شناسنامه و کارت ملی

زمان‌بندی برگزاری دوره

دوره‌ی آموزش ICDL در آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش به توجه به زمان‌بندی زیر برگزار می‌شود. همچنین، دقت داشته باشید که ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه به معنی پذیرفتن قرارداد کارآموزی آموزشگاه است.

نوع برگزاری تاریخ شروع روز کلاس ساعت کلاس شهریه پیش‌پرداخت
حضوری
1400/9/1
روزهای زوج
17:30 تا 19:00
1.300.000 تومان
600.000 تومان
حضوری
1400/10/2
روزهای زوج
19:00 تا 20:30
1.300.000 تومان
600.000 تومان
غیرحضوری
1400/9/15
روزهای فرد
16:00 - 17:30
1.200.000 تومان
400.000 تومان
حضوری
1400/10/15
روزهای فرد
17:30 - 19:00
1.300.000 تومان
600.000 تومان
حضوری
1400/11/2
روزهای فرد
16:00 - 17:30
1.300.000 تومان
600.000 تومان

سیستم تک کاربره

استفاده کارآموز از سیستم جداگانه

استادهای حرفه‌ای

آموزش عملی توسط افراد باتجربه

آزمون فنی و حرفه‌ای

آشنایی با نمونه سوال فنی‌حرفه‌ای

مدرک رسمی و معتبر

مدرک معتبر داخلی و فنی‌وحرفه‌ای

سرفصل‌های آموزش

برای گذراندن دوره آموزشی ICDL، شما باید سرفصل‌های جدول زیر را آموزش ببینید و پاس کنید.

دوره آموزش ICDL موسسه ثانیه‌های سبز دانش

بازار کار ICDL

در واقع می‌توان گفت لازمه شروع کار برای هر فرد داشتن مدرک و البته مهارت و تسلط کار با نرم‌افزارهای اداری است. شما برای شروع حتما باید با نرم‌افزارهایی مانند ورد و اکسل آشنایی داشته باشید. آموزشگاه کامپیوتر تیموری با دوره‌های آموزشی کاربردی ویژه بازار کار شما را دراین مسیر همراهی می‌نماید.

مدرک فوری ICDL مهارت ۷ گانه مورد تایید چه مراکزی است؟

زمان و شرایط گرفتن مدرک

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره، با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه ثانیه های سبز دانش حاضر شده و کلاس‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اعلام شده از طرف موسسه (چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) شروع کنند و در نهایت، مدرک معتبر داخلی را کسب کنند. در واقع، در پایان دوره، کارآموزان می‌توانند مدرک معتبر داخلی را که در تمام ارگان‌های دولتی معتبر است، از آموزشگاه دریافت کنند. همچنین، متقاضیان شرکت در آزمون های فنی‌وحرفه‌ای نیز می‌توانند با شرکت در آزمون‌های مربوطه و پس از کسب نمره قبولی نسبت به دریافت مدرک فتوشاپ فنی حرفه‌ای که یک مدرک بین المللی است، اقدام نمایند.

نمونه مدرک ICDL موسسه ثانیه‌های سبز دانش

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام حضوری در دوره آموزشی ICDL با در دست داشتن مدارک زیر به آموزشگاه تیموری و موسسه ثانیه های سبز دانش به صورت حضوری مراجعه کنند:

ثبت‌نام غیرحضوری

برای ثبت‌نام غیرحضوری در دوره آموزشی ICDL بر روی دکمه روبرو کلیک کنید و سپس، فرم مربوطه را به دقت پر کنید و ارسال کنید تا بعد از ارسال موفق فرم، برای ثبت‌نام و مشاوره رایگاه با شما تماس گرفته شود.

پرداخت اقساطی شهریه

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت یکجا و کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند.

استعلام اعتبار آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش

ثانیه‌های سبز دانش، یک آموزشگاه با چهار دپارتمان اصلی است که برای هر یک از دپارتمان‌ها، مجوزهای رسمی خود را اخذ کرده است. شما می‌توانید تلفن، نشانی و موقعیت (لوکیشن) آموزشگاه را در وب‌سایت مشاهده کنید و اعتبار آن را به صورت حضوری بررسی کنید. همچنین، شما می‌توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه‌ای استان تهران) از اعتبار مجوز فنی این موسسه مطمئن شوید. برای اطمینان از اعتبار مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد موسسه، روی این لینک کلیک کنید. بعد از باز کردن لینک روی گزینه »فهرست مجوزهای موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری» کلیک کنید و در فایل اکسل موجود، ثانیه های سبز دانش را سرچ یا فیلتر کنید تا اعتبار و شماره ثبت موسسه رو مشاهده کنید

گالری تصویر

چند تصویر از محیط آموزشگاه

آموزشگاه تیموری یا ثانیه‌های سبز دانش با سال‌ها سابقه‌ی درخشان

اسکرول به بالا