دوره آموزش ایندیزاین InDesign

دوره آموزش InDesign موسسه ثانیه های سبز دانش
معرفی کوتاه
معرفی کوتاه

آموزش ایندیزاین InDesign

یکی از بهترین محصولات شرکت Adobe نرم‌افزار ایندیزاین است. InDesign یک نرم‌افزار طراحی استاندارد برای صنعت چاپ می‌باشد که مورد استفاده طراحان گرافیک برای طراحی‌های تبلیغاتی و انتشاراتی است و بیشتر برای طراحی بروشورها، کاتالوگ، روزنامه، مجلات، کارت ویزیت، کارت پستال، اسناد و رسانه‌های چاپی استفاده می‌شود. از نرم‌افزار ایندیزاین به تنهایی برای طراحی‌های گرافیکی و تصاویر به صورت حرفه‌ای نمی‌توان استفاده کرد ولی می‌توانید از ایندیزاین در کنار نرم‌افزارهای دیگر شرکت Adobe استفاده کنید. این نرم‌افزار به دلیل انعطاف بالایی که دارد این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از فایل‌های متنی به راحتی در پروژه‌ها استفاده کنید.

هزینه آموزش

2.214.000 تومان

نوع آموزش

حضوری و غیرحضوری

مدارک ثبت‌نام

عکس، شناسنامه و کارت ملی

زمان‌بندی برگزاری دوره

دوره‌ی آموزش ایندیزاین InDesign در آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش به توجه به زمان‌بندی زیر برگزار می‌شود. همچنین، دقت داشته باشید که ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه به معنی پذیرفتن قرارداد کارآموزی آموزشگاه است.

نوع برگزاری تاریخ شروع روز کلاس ساعت کلاس شهریه پیش‌پرداخت
---
---
---
---
---
---

سیستم تک کاربره

استفاده کارآموز از سیستم جداگانه

استادهای حرفه‌ای

آموزش عملی توسط افراد باتجربه

آزمون فنی و حرفه‌ای

آشنایی با نمونه سوال فنی‌حرفه‌ای

مدرک رسمی و معتبر

مدرک معتبر داخلی و فنی‌وحرفه‌ای

سرفصل‌های آموزش

برای گذراندن دوره آموزشی ایندیزاین InDesign، شما باید سرفصل‌های جدول زیر را آموزش ببینید و پاس کنید:

نام حرفه کد استاندارد واحد
کاربر ICDL
732120530140001
4
کارور Photoshop
732120530160001
13
کارور Corel Drow
4/1/54/62-1
6
کارور In Design
732120530080001
8

ویژگی‌های ایندیزاین InDesign و آنچه می‌آموزید

با ثبت‌نام در این دوره آموزشی، شما همه مورد های زیر را یاد می‌گیرید تا درجه مناسبی از مهارت برسید.

بازار کار ایندیزاین InDesign

صفحه‌آرایی با نرم افزار ایندیزاین ( INDESIGN) شایستگی از حوزه خدمات و زیرگروه رشته صنایع چاپ است. دارنده این شغل باید دارای توانایی‌های لی اوت سازی، طراحی کتب و نشریات و جراید، طراحی مجلات الکترونیکی، تنظیم خروجی‌ها برای لیتوگرافی و چاپخانه و… باشد.
صاحب این شغل توان اشتغال در تمام مطبوعات، چاپخانه‌ها و انتشارات را دارد. او با صاحبان انتشارات، صاحبان چاپخانه‌ها، مدیران روابط عمومی، مدیران لیتوگرافی و… ارتباط نزدیک دارد.

آینده شغلی ایندیزاین InDesign

گرافیک در دنیای امروز جایگاه مهمی پیدا کرده و افراد زیادی به نحوی با آن در ارتباط هستند. بعنوان مثال می‌توان از طراحی بروشور و همچنین کتاب های دیجیتالی نام برد که امروزه استفاده از آن بسیار افزایش یافته است. درصورت داشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه، با فعالیت در زمینه طراحی و صفحه‌بندی روزنامه،کتاب، مجله، کاتالوگ، بروشور، آلبوم و … می‌توان درآمد ماهیانه ای بیش از 3 میلیون تومان داشت.

زمان و شرایط گرفتن مدرک

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره، با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه ثانیه های سبز دانش حاضر شده و کلاس‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اعلام شده از طرف موسسه (چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) شروع کنند و در نهایت، مدرک معتبر داخلی را کسب کنند. در واقع، در پایان دوره، کارآموزان می‌توانند مدرک معتبر داخلی را از آموزشگاه دریافت کنند. همچنین، متقاضیان شرکت در آزمون های فنی‌وحرفه‌ای نیز می‌توانند با شرکت در آزمون‌های مربوطه و پس از کسب نمره قبولی نسبت به دریافت مدرک فتوشاپ فنی حرفه‌ای که یک مدرک بین المللی است، اقدام نمایند.

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام حضوری در دوره آموزشی ایندیزاین InDesign با در دست داشتن مدارک زیر به آموزشگاه تیموری و موسسه ثانیه های سبز دانش به صورت حضوری مراجعه کنند:

ثبت‌نام غیرحضوری

برای ثبت‌نام غیرحضوری در دوره آموزشی ایندیزاین InDesign بر روی دکمه روبرو کلیک کنید و سپس، فرم مربوطه را به دقت پر کنید و ارسال کنید تا بعد از ارسال موفق فرم، برای ثبت‌نام و مشاوره رایگاه با شما تماس گرفته شود.

پرداخت اقساطی شهریه

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت یکجا و کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند.

استعلام اعتبار آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش

ثانیه‌های سبز دانش، یک آموزشگاه با چهار دپارتمان اصلی است که برای هر یک از دپارتمان‌ها، مجوزهای رسمی خود را اخذ کرده است. شما می‌توانید تلفن، نشانی و موقعیت (لوکیشن) آموزشگاه را در وب‌سایت مشاهده کنید و اعتبار آن را به صورت حضوری بررسی کنید. همچنین، شما می‌توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه‌ای استان تهران) از اعتبار مجوز فنی این موسسه مطمئن شوید. برای اطمینان از اعتبار مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد موسسه، روی این لینک کلیک کنید. بعد از باز کردن لینک روی گزینه »فهرست مجوزهای موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری» کلیک کنید و در فایل اکسل موجود، ثانیه های سبز دانش را سرچ یا فیلتر کنید تا اعتبار و شماره ثبت موسسه رو مشاهده کنید

گالری تصویر

چند تصویر از محیط آموزشگاه

آموزشگاه تیموری یا ثانیه‌های سبز دانش با سال‌ها سابقه‌ی درخشان

اسکرول به بالا