دیپلم تصویرسازی کامپیوتری

معرفی کوتاه
معرفی کوتاه

دیپلم تصویرسازی کامپیوتری

دیپلم تصویرسازی کامپیوتر کاردانش از جمله رشته‌های پردرآمد مناسب با بازار کار است که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای اعطا می‌گردد. اگر به دنبال آموزش تخصصی و یادگیری حرفه‌ای در زمینه کامپیوتر هستید، انتخاب رشته تصویرسازی در آموزشگاه کامپیوتر تیموری بهترین گزینه برای شما کارآموزان هدفمند می‌باشد. با انتخاب این رشته مهارت لازم در نرم افزارهای گرافیکی را کسب خواهید کرد.

هزینه آموزش

مصوب سازمان فنی‌وحرفه‌ای

نوع آموزش

حضوری و غیرحضوری

مدارک ثبت‌نام

عکس، شناسنامه و کارت ملی

مدت زمان صدور مدرک فنی حرفه‌ای

پس از ثبت‌نام در رشته تصویرسازی کامپیوتری، کلاس‌ها طبق زمان‌بندی اعلام شده توسط آموزشگاه تیموری برگزار و پس از اتمام آموزش هر مهارت، به سازمان فنی‌وحرفه‌ای معرفی می‌شوند کارآموزان با شرکت در آزمون‌ها در دو مرحله کتبی و عملی و با کسب نمره قبولی موفق به کسب گواهینامه آن درس می‌شوند. با طی این روند برای تمامی 7 مهارت ذکر شده در رشته تصویرسازی، شما مدرک دیپلم تصویرسازی کامپیوتری  کار و دانش صادر شده از سازمان فنی‌وحرفه‌ای را کسب می‌نمایید.

شرایط گرفتن مدرک

شما می‌توانید جهت ثبت‌نام در رشته تصویرسازی کامپیوتری با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش حاضر شده و کلاس‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اعلام شده از طرف موسسه که هفته‌ای دو جلسه آموزش برای متقاضیان حضوری خواهد بود شروع کنید.

مهارت های رشته تصویرسازی کامپیوتر

کارآموزان در این رشته در مجموعه نهم که شامل سالهای دهم، یازدهم و دوازدهم می‌باشد، 9 مهارت اصلی را برای کسب توانایی های ذکر شده می‌گذرانند:

واحدهای عمومی دیپلم تصویرسازی کامپیوتری

افرادی که تاکنون موفق به اخذ دیپلم درسی آموزش و پرورش نشده‌اند، می‌توانند با گذراندن 60 واحد دروس عمومی دبیرستان و 55 واحد مهارت در موسسه ثانیه‌های سبز دانش، موفق به اخذ دیپلم شده و بدون نیاز به پیش‌دانشگاهی در آزمون دانشگاه شرکت نموده و به آسانی ادامه تحصیل دهند.

سرفصل‌های آموزش

برای اخذ مدرک دیپلم تصویرسازی کامپیوتر، شما باید سرفصل‌های جدول زیر را آموزش ببینید و پاس کنید.

نام حرفه کد استاندارد واحد
شهروند الکترونیک
7321205300100011
2
کاربر رایانه
732120530130001
9
کاربر نرم‌افزار اداری
7321200530150001
7
In Design
732120530080001
8
Photoshop
732120530120001
13
Corel Draw
732120530110001
6
iIIustrator
7321200530010001
9
جمع کل
54

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام حضوری در رشته تصویرسازی کامپیوتر با در دست داشتن آخرین مدرک تحصیلی (مدرک سیکل یا ریز نمرات کارنامه) به مرکز مهارت‌آموزی ثانیه های سبز دانش حضوراً مراجعه کنند.

برای ثبت‌نام حضوری به مدارک زیر نیاز هست:

ثبت‌نام غیرحضوری

برای ثبت‌نام غیرحضوری در رشته تصویرسازی رایانه ای بر روی دکمه روبرو کلیک کنید و سپس، فرم مربوطه را به دقت پر کنید و ارسال کنید تا بعد از ارسال موفق فرم، برای ثبت‌نام و مشاوره رایگاه با شما تماس گرفته شود.

پرداخت اقساطی شهریه

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت یکجا و کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند.

آینده تحصیلی و بازار کار رشته تصویرسازی کامپیوتری

فارغ التحصیلان رشته دیپلم تصویرسازی کامپیوتر فنی حرفه ای می‌توانند به عنوان سرپرست سایت کامپیوتر، طراح و سازنده محصولات تبلیغاتی (تیزر، پوستر، کاتالوگ، کارت ویزیت و…) مدرس دوره‌های مقدماتی علوم رایانه، طراحان و تصویرسازان کتاب در انتشاراتی‌ها و سازندگان انیمیشن‌های کوتاه و محصولات آموزشی مشغول به کار شوند.

در حال حاضر، دانش آموزان این رشته پس از اخذ دیپلم خود برای ادامه تحصیل با دیپلم تصویرسازی کامپیوتری می‌توانند از طرق زیر در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دهند:

ادامه تحصیل با دیپلم تصویرسازی کامپیوتری تا مقطع دکتری بلامانع است.

اسکرول به بالا