دوره‌ی طراحی سایت و برنامه‌نویسی

آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی موسسه ثانیه های سبز دانش
معرفی کوتاه
معرفی کوتاه

آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی

دپارتمان وب و برنامه نویسی شامل دوره‌های جامع، تخصصی و کاربردی است که کارآموزان با فراگرفتن آن‌ها قادر هستند تقاضای رو به افزایش بازار در مورد طراحی و برنامه نویسی را مرتفع نموده و از بابت اشتغال و درآمدزایی یکی از مهمترین زمینه‌های کاری در تمام جهان از جمله ایران محسوب می‌شود.

به ویژه متخصص طراحی وب اکنون یکی از مشاغل بسیار پربازده است، از آنجا که داشتن سایت کارآمد و امن دغدغه هر سازمان یا بنگاه کوچکی شده است و ضمناً با توجه به شیوع تبلیغات موبایلی و رواج نرم‌افزارهای پیام‌رسان بر روی تلفن هوشمند و نیاز به تغییرات در این نرم افزارها در راستای بهینه کردن آن‌ها باعث شده است تخصص‌های مرتبط بسیار درآمدزا باشد، پس اگر به دنبال درآمد مالی بالا در زمینه کامپیوتر هستید پیشنهاد آموزشگاه کامپیوتر تیموری به شما پس از دوره‌های عمومی کامپیوتر آموزش برنامه نویسی و یا آموزش طراحی سایت می‌باشد.

هزینه آموزش

طبق مصوب دوره

مدارک ثبت‌نام

عکس، شناسنامه و کارت ملی

زمان‌بندی برگزاری دوره

دوره‌ی آموزش حسابداری در آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش به توجه به زمان‌بندی زیر برگزار می‌شود. همچنین، دقت داشته باشید که ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه به معنی پذیرفتن قرارداد کارآموزی آموزشگاه است.

نام دوره تاریخ شروع روز کلاس ساعت کلاس شهریه پیش‌پرداخت
programming with python
1400/9/1
روزهای زوج
17:30 تا 19:00
1.950.000 تومان
1.000.000 تومان
Web Design (HTML5 ,CSS)
1400/9/2
روزهای زوج
19:00 تا 20:30
1.500.000 تومان
750.000 تومان
مقدمه‌ای بر الگوریتم و برنامه نویسی
1400/9/15
روزهای فرد
16:00 - 17:30
1.600.000 تومان
800.000 تومان
برنامه نویسی به زبان ++C
1400/10/15
روزهای فرد
16:00 - 18:00
1.850.000 تومان
1.000.000 تومان
برنامه نویسی به زبان #C
1400/11/1
روزهای زوج
16:00 - 18:00
2.500.000 تومان
1.500.000 تومان

سیستم تک کاربره

استفاده کارآموز از سیستم جداگانه

استادهای حرفه‌ای

آموزش عملی توسط افراد باتجربه

آزمون فنی و حرفه‌ای

آشنایی با نمونه سوال فنی‌حرفه‌ای

مدرک رسمی و معتبر

مدرک معتبر داخلی و فنی‌وحرفه‌ای

سرفصل‌های آموزش

برای گذراندن دوره آموزشی طراحی سایت و برنامه نویسی، شما باید سرفصل‌های زیر را آموزش ببینید:

1- برنامه نویسی پایتون Python

زبان برنامه نویسی پایتون، یک زبان برنامه نویسی شی گرا و بسیار حرفه ای است. این زبان برنامه نویسی به صورت open source است. هدفی که این برنامه در نظر دارد به این صورت است که خوانایی کدهای دستوری برنامه را به بالاترین سطح برساند.

سرفصل دوره آموزش Programming with Python عبارت اند از:

2- سرفصل دوره آموزش Web Design (HTML5,CSS)

این دوره شامل اصول طراحی وبسایت استاتیک که شامل زبان نشانه گذاری ابر متنی (HTML5 (Hyper Text Markup Language و (CSS (Cascading Style Sheets است. اچ تی ام ال و سی اس اس دو زبان متفاوت از یکدیگر هستند و می‌توان گفت مکمل یکدیگر می باشند؛ چرا که شما با داشتن سایتی با محتوای خوب ولی بدون ظاهر مطلوب، بازدید کننده زیادی نخواهید داشت. CSS نحوه نمایش و قرارگیری عناصر در صفحه را تعیین می‌کند و از قابلیت‌های جدید آن می‌توان به اضافه شدن افکت و انیمیشن‌های سه بعدی نام برد.

با گذراندن این دوره در پایان می‌توانید یک وبسایت با صفحات ثابت همراه با متن، جدول، تصویر طراحی نمایید. یادگیری دوره وب دیزاین یک، مختص دانشجویان و مهندسان کامپیوتر نیست و علاقمندان به طراحی سایت می‌توانند در این دوره شرکت نمایند.

3- سرفصل دوره آموزش C# Programming

سرفصل دوره آموزش C# Programming عبارت اند از:

آموزش طراحی سایت و برنامه نویسی موسسه ثانیه های سبز دانش

بازار کار و آینده شغلی برنامه نویسی و طراحی سایت

درآمد برنامه نویسی در ایران به مسائلی زیادی بستگی داره از جمله:

ولی به طور کلی در ایران درآمد برنامه نویسان می‌تواند از 4 تا 5 میلیون تومان تا حتی 400 تا 500 میلیون و بالاتر باشد. بستگی به موارد بالا این مبلغ کاملا متغیر هست و در مدت زمان‌های مختلف بدست می‌آید.

زمان و شرایط گرفتن مدرک

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره، با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه ثانیه های سبز دانش حاضر شده و کلاس‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اعلام شده از طرف موسسه (چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) شروع کنند و در نهایت، مدرک معتبر داخلی را کسب کنند. در واقع، در پایان دوره، کارآموزان می‌توانند مدرک معتبر داخلی را که در تمام ارگان‌های دولتی معتبر است، از آموزشگاه دریافت کنند. همچنین، متقاضیان شرکت در آزمون های فنی‌وحرفه‌ای نیز می‌توانند با شرکت در آزمون‌های مربوطه و پس از کسب نمره قبولی نسبت به دریافت مدرک فتوشاپ فنی حرفه‌ای که یک مدرک بین المللی است، اقدام نمایند.

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام در دوره آموزشی طراحی سایت و برنامه نویسی با در دست داشتن مدارک زیر به آموزشگاه تیموری و موسسه ثانیه های سبز دانش به صورت حضوری مراجعه کنند:

ثبت‌نام غیرحضوری

برای ثبت‌نام غیرحضوری در دوره آموزشی طراحی سایت و برنامه نویسی بر روی دکمه روبرو کلیک کنید و سپس، فرم مربوطه را به دقت پر کنید و ارسال کنید تا بعد از ارسال موفق فرم، برای ثبت‌نام و مشاوره رایگاه با شما تماس گرفته شود.

پرداخت اقساطی شهریه

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت یکجا و کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند.

استعلام اعتبار آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش

ثانیه‌های سبز دانش، یک آموزشگاه با چهار دپارتمان اصلی است که برای هر یک از دپارتمان‌ها، مجوزهای رسمی خود را اخذ کرده است. شما می‌توانید تلفن، نشانی و موقعیت (لوکیشن) آموزشگاه را در وب‌سایت مشاهده کنید و اعتبار آن را به صورت حضوری بررسی کنید. همچنین، شما می‌توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه‌ای استان تهران) از اعتبار مجوز فنی این موسسه مطمئن شوید. برای اطمینان از اعتبار مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد موسسه، روی این لینک کلیک کنید. بعد از باز کردن لینک روی گزینه »فهرست مجوزهای موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری» کلیک کنید و در فایل اکسل موجود، ثانیه های سبز دانش را سرچ یا فیلتر کنید تا اعتبار و شماره ثبت موسسه رو مشاهده کنید

گالری تصویر

چند تصویر از محیط آموزشگاه

آموزشگاه تیموری یا ثانیه‌های سبز دانش با سال‌ها سابقه‌ی درخشان

اسکرول به بالا