دوره آموزش ایلوستریتور illustrator

آموزش ایلوستریتور illustrator موسسه ثانیه های سبز دانش
معرفی کوتاه
معرفی کوتاه

آموزش ایلوستریتور illustrator

ایلوستریتور (illustrator) نام یکی دیگر از محصولات کمپانی ادوبی است که هم هنرمندان نقاش و هم طراحان گرافیک برای ساخت تصاویر وکتور (برداری) از آن استفاده می‌کنند. این نرم‌افزار برای اولین بار در تاریخ ۱۹ مارس ۱۹۸۷ برای سیستم‌عامل مکینتاش ساخته شد و پس از آن در سال ۱۹۸۹ برای ویندوز نیز ارائه شد. کمپانی ادوبی سالانه ویژگی‌ها و امکانات جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کند و تحت لایسنس های مختلف برای فروش قرار می‌دهد. تا سال ۲۰۱۲ این محصول نیز مانند سایر محصولات این کمپانی با پیش‌وند CS منتشر می‌شد و پس از آن، تحت نام CC به بازار عرضه شد.

Adobe Illustrator به فارسی به معنی تصویرگیر هست. ایلوستریتور یک نرم افزار برداری است و تمامی محاسبات آن بر اساس ریاضیات است (تفاوت تصاویر برداری و پیکسلی). با استفاده از این نرم افزار بیشتر برای طراحی وکتور، طراحی لوگو، کشیدن تصاویر و تمامی آثار برداری استفاده می‌شود.

محیط ایلوستریتور شباهت زیادی به محیط کاری فتوشاپ دارد. همین طور این دو نرم افزار بسیار با هم رابطه مستقیمی دارند که می‌توان فایل‌های لایه باز هر کدام را در دیگری به راحتی استفاده کرد. رقیب اصلی ادوبی ایلوستریتور، نرم‌افزار کورل‌دراو است که یک نرم‌افزار گرافیکی قدیمی به حساب می‌آید و هنوز هم طرفداران خودش را دارد.

هزینه آموزش

858.000 تومان

نوع آموزش

حضوری و غیرحضوری

مدارک ثبت‌نام

عکس، شناسنامه و کارت ملی

زمان‌بندی برگزاری دوره

دوره‌ی آموزش ایلوستریتور illustrator در آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش به توجه به زمان‌بندی زیر برگزار می‌شود. همچنین، دقت داشته باشید که ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه به معنی پذیرفتن قرارداد کارآموزی آموزشگاه است.

نوع برگزاری تاریخ شروع روز کلاس ساعت کلاس شهریه پیش‌پرداخت
---
---
---
---
---
---

سیستم تک کاربره

استفاده کارآموز از سیستم جداگانه

استادهای حرفه‌ای

آموزش عملی توسط افراد باتجربه

آزمون فنی و حرفه‌ای

آشنایی با نمونه سوال فنی‌حرفه‌ای

مدرک رسمی و معتبر

مدرک معتبر داخلی و فنی‌وحرفه‌ای

سرفصل‌های آموزش

برای گذراندن دوره آموزشی ایلوستریتور illustrator، شما باید سرفصل‌های جدول زیر را آموزش ببینید و پاس کنید:

نام حرفه کد استاندارد واحد
کاربر ICDL
732120530140001
4
کارور Photoshap
732120530120001
13
کارور Corel Drow
4/1/54/62-1
6
کارور In Design
732120530080001
8
کارور IIIustrator
732120530010001
9

ویژگی‌های ایلوستریتور illustrator و آنچه می‌آموزید

بازار کار ایلوستریتور illustrator

این نرم‌افزار خلاقیت های گرافیکی، از ویژگی‌های این نرم افزار است. زیرا تصاویر باکیفیتی را تدوین و طراحی می‌کند که کیفیت آن با تغییر اندازه، تفاوتی نمی‌کند. این نرم‌افزار کاربرد گسترده‌ای در اینترنت دارد و در صنعت پرینت هم استفاده می‌شود. با این حال، بسیاری از قابلیت‌های این نرم‌افزار هنوز به طور کامل کشف نشده است.

اینجا برخی از کاربردهای نرم افزار Illustrator را برای تان شرح می‌دهیم:

آینده شغلی ایلوستریتور illustrator

حتی اگر در نرم‌افزار ایلوستریتور متخصص باشید؛ اما حوزه‌های اصلی کسب درآمد از آن را ندانید، به احتمال زیاد پروژه‌ها و دستمزدهای بسیاری را از دست می‌دهید. در ادامه حوزه‌هایی را خواهید خواهند که ایلوستریتور در آن کاربرد دارد و می‌توانید در آن‌ها پروژه بگیرید و کسب درآمد کنید .از جمله این فرصت‌ها که می‌توان به آن اشاره کرد‌: جلد کتاب طراحی کنیم، نقاشی بکشیم، لباس و محصولات چاپی طراحی کنیم، بنرهای تبلیغاتی و یا لوگو طراحی کنیم و از این راه کسب درآمد کنیم.

زمان و شرایط گرفتن مدرک

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره، با همراه داشتن مدارک خود در آموزشگاه ثانیه های سبز دانش حاضر شده و کلاس‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اعلام شده از طرف موسسه (چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) شروع کنند و در نهایت، مدرک معتبر داخلی را کسب کنند. در واقع، در پایان دوره، کارآموزان می‌توانند مدرک معتبر داخلی را از آموزشگاه دریافت کنند. همچنین، متقاضیان شرکت در آزمون های فنی‌وحرفه‌ای نیز می‌توانند با شرکت در آزمون‌های مربوطه و پس از کسب نمره قبولی نسبت به دریافت مدرک فتوشاپ فنی حرفه‌ای که یک مدرک بین المللی است، اقدام نمایند.

ثبت‌نام حضوری

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام حضوری در دوره آموزشی ایلوستریتور illustrator با در دست داشتن مدارک زیر به آموزشگاه تیموری و موسسه ثانیه های سبز دانش به صورت حضوری مراجعه کنند:

ثبت‌نام غیرحضوری

برای ثبت‌نام غیرحضوری در دوره آموزشی ایلوستریتور illustrator بر روی دکمه روبرو کلیک کنید و سپس، فرم مربوطه را به دقت پر کنید و ارسال کنید تا بعد از ارسال موفق فرم، برای ثبت‌نام و مشاوره رایگاه با شما تماس گرفته شود.

پرداخت اقساطی شهریه

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت یکجا و کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیریت مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند.

استعلام اعتبار آموزشگاه ثانیه‌های سبز دانش

ثانیه‌های سبز دانش، یک آموزشگاه با چهار دپارتمان اصلی است که برای هر یک از دپارتمان‌ها، مجوزهای رسمی خود را اخذ کرده است. شما می‌توانید تلفن، نشانی و موقعیت (لوکیشن) آموزشگاه را در وب‌سایت مشاهده کنید و اعتبار آن را به صورت حضوری بررسی کنید. همچنین، شما می‌توانید با کلیک روی این لینک (سایت اداره کل فنی حرفه‌ای استان تهران) از اعتبار مجوز فنی این موسسه مطمئن شوید. برای اطمینان از اعتبار مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد موسسه، روی این لینک کلیک کنید. بعد از باز کردن لینک روی گزینه »فهرست مجوزهای موسسات تک منظوره فرهنگی و هنری» کلیک کنید و در فایل اکسل موجود، ثانیه های سبز دانش را سرچ یا فیلتر کنید تا اعتبار و شماره ثبت موسسه رو مشاهده کنید

گالری تصویر

چند تصویر از محیط آموزشگاه

آموزشگاه تیموری یا ثانیه‌های سبز دانش با سال‌ها سابقه‌ی درخشان

اسکرول به بالا